11 Mayıs 2013 #1790987

Hepsiburada Yerine Ulaşamayan Ürün!

29-04-2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan 2 adet tablet bilgisayar sipariş ettim. siparişte ve fatura detayında 2 adet tablet görünmesine rağmen gönderilen kargodan 1 adet tablet çıktı. kargo yetkililerine 1 adet ürün çıktığı yönünde tutanak tutturdum ve ürünü almadım.


O günden bu yana hala siparişim ile ilgili bana telefon ile ulaşılmadı ve siparişin akıbetinden haberim yok. hatta ne zaman elime ulaşacağını dahi bilmiyorum. telefon ile aradığımda ilgili departmana iletilecek size bilgi verilecek deniyor ama hala arayan bilgi veren yok. Hepsiburada.com ' a güvenmekle hata mı ettim?

Sevgi 51 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Sevgi Z, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön