03 Mayıs 2013 #1776280

Hepsiburada.com Yayında Olmayan Ürünü Sattılar!

25 nisan 2013 günü yani bundan 8 gün önce hepsiburada.com e-ticaret adresinden siemens kg57np01ne çift kapılı no-frost buzdolabı siparişi verdim. söz konusu sipariş için birçok yerde araştırma yaptım ama hepsiburada.com'un güvenilir olduğunu, Türkiye'de tanınmış bir gruba ait bir e-ticaret sitesi olduğunu ve daha önceki siparişlerimden dolayı hepsiburada.com u tercih ettim.


Aradan 8 gün geçmesine ve yaklaşık 2.125 tl lik bir alışveriş olmasına rağmen ürünümün tedariği ile ilgili kesinlikle bana hepsiburada.com dan bir bildirim yapılmadı ve ürünüm gelmedi. Şikayetim o'dur ki; madem tedarik edemiyorsunuz o ürünü neden satıyorsunuz ve kredi kartından para çekilmesine neden izin veriyorsunuz.

Özgür 63 Okunma

Cevaplar

  • Özgür06 Mayıs 2013

    Merhaba, Bu cevabı verdiğiniz günden bu yana telefon veya maille hiçbir bilgilendirme yapılmamış olup çağrı merkezinizi de aradığımda da her müşteri temsilcisine bağlanma girişimimde ya hat düşüyor ya da bağladığımda hatların bozuk olduğu söylenip görüşmem yarıda kesiliyor.Yukarıdaki özrünüz, taahhüttünüz daha ne varsa hepsi geçersiz galiba. Sahi herkese aynı standart cevabı veriyorsunuz zaten. Kabahat bizde, bizler özür dileriz.

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Özgür B, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön