23 Eylül 2013 #2025310

Hepsiburada Yanlış veya Sahte Adres Kodu!

Ürün alıcısı ile Satıcısı arasında kaldım. Şikayetimi telefonla 10 dk. müzik dinleterek cevap verilmiyor. Dolayısı ile şikayetimi de iletemiyorum. Konu, müşteri hepsiburada com.dan ürün alıyor. Arızalı çıkınca değiştirmek istiyor. Alışveriş yaptığı siteyi arayarak ürünü değiştirmek istediğini söylediğinde kendisine çalıştıkları kargoya iade adresi olarak **5 kodlu adrese yönlendiriliyor.


Ancak bu adresin, ne bu siteye üyeliği var ne de satış yapan firma ile. Bu konuda gerekli belge ve dokümanları derledikten sonra gerekli yasal işlemleri başlatacağım.

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin29 Eylül 2013

    yukarıda yazmış olduğum mesaj ile verilen cevabın ne alakası var..Yazdığımı sadece cevap vermiş olmak için yazdığınızı bebek bile anlar.lütfen şikayeti ciddi okuyun.almadığım veya satmadığım ürün ile neden sitenizden arıza formu doldurayım ki.Mağdur olan 3.şahıs benim.1.şahıs alıcı 2.şahıs sizin siteniz.problemi çözecek olan sizin hepsi burada com. siteniz lütfen daha ciddi değerlendirme yapalım.

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Hüseyin S, Ürünün satın alındığı üyelik adresinden arıza formu doldurulmasını rica ederiz. Ürün tarafımıza ulaştığında gerekli işlemler yapılacaktır. Konu ile ilgili sipariş numaranızı tarafımıza bildirmeniz durumunda konu detaylı bir şekilde incelenebilir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön