Toplam çözüm sayısı
..
Hepsiburada ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Hepsiburada.com Yanlış Ve Eksik Gönderilen Ürün

639görüntüleme
Serdar
Serdar 6 gün önce

Hepsiburada.com'dan Aldınn-Aldınn satıcısından iki adet ürün sipariş verdim. Siparişim bir günü sonra kargoya verildi. 19.02.2021 Cuma günü siparişim teslim edildi. İki adet sipariş vermeme rağmen tarafıma bir adet ürün gönderilmişti. Kargo dağıtım görevlisine 1 adet paket 1 adet ürün gönderildiğine dair tutanak tutturup ürünü teslim aldım. Gelen ürün sipariş verdiğim ürün değildi. Konuyla ilgili Hepsiburada.com müşteri hizmetleriyle iletişim kurup gerekli tutanak, fotoğrafları yükledim. Tarafıma 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacağı bildirilmesine rağmen dönüş yapılmadı. Gönderilmeyen ürünün ücret iadesini, yanlış gönderilen ürün için ise iade kargo numarası istiyorum.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada6 gün önce

Merhaba, Talebinizi aldık, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüz. Yaşanan durumu memnuniyete dönüştürmek için ilettiğiniz konuyu hemen incelemeye başlıyoruz, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Farklı soru ve talepleriniz için web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşedeki "Çözüm Merkezi" bölümüne girerek destek alabilir, talep oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla, Hepsiburada.

Hepsiburada Logo
Hepsiburada5 gün önce

Merhaba Serdar Bey, Talebiniz incelenmiş ve telefon numaranızdan sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler