15 Nisan 2013 #1741906

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Şaka Gibi!

3 martta sipariş edip 6 martta kusurlu olarak gelen ve 2 kez servise giden 20 gün serviste kalan ürüne kırk zahmetle değişim onayı çıkarttırdık. Sanki ben mecburum uğraşmaya. Müşterisini memnun etme derdi olmayan, servise "değişim yapın" demekten yoksun bir çalışma anlayışı.


Bugün değişimi yapılan ürün elime ulaştı ki gerçekten değişmiş! Beyaz istedik 40 gün oynadılar siyah yolladılar! "yetkili kimseyle görüşülemeyen ciddiyetsiz ve kalitesiz hizmette bir numara firma hepsiburada!" insanların parasını oyuncak etmek, ilgisizlik, özverisizlik, nezaketsizlik, çözümsüzlük hepsiburada. Hakem heyetine anlatın masallarınızı artık! Telefon edip kusura bakmayın diyen bile yok.

Esra 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Esra Asena B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön