14 Ekim 2015
Yorum Yap
#3947352

Hepsiburada Yanlış Ürün Mağduriyeti!

Birkaç gün önce bir ürün satın aldım. Çok uzun sürmeden ürün bana ulaştı. Genelde zaten hızlı olduklarını bildiğim için zaten bu siteyi kullanıyorum. Ancak aldığım ürün yerine kutudan bebek bezi çıktı. Simdi benim bunu geri yollamam gerekiyor 1 hafta sure sonra bana tekrar yollayacaklar yine beklemeye devam. Sizin hatanız yüzünden ben neden zaman kaybediyorum? Çok olumsuz bir olay bu site adına.

Yusuf Yusuf 33 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf21 Ekim 2015

    Bana bebek bezi yolladınız. Diyorsunuz ki değişim yapamıyoruz, siz onu geri yollayın ürününüzü iptal edelim. Bu nasıl iştir? Ben sizden bana yanlış yolladığınız ürünü doğrusu ile değiştirmenizi istiyorum ama siz orijinal ürünle değiştiremeyiz diyorsunuz. Ortada ürün Değişimi talebi değil yanlış ürün talebi var!

  • Yusuf20 Ekim 2015

    Merhaba, bugün ödediğim ücret kartıma geri yollandı ama ben ücretin iadesini değil satın aldığım ürünün doğru şekilde bana yollanmasını istemiştim. Ürünü alalı 2 hafta oldu hala bu işlerle uğraşıyorum. Şimdi herhalde benden beklediğiniz ürünü tekrar satın almam. Kaybettiğimiz zaman ne olacak?

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Ekim 2015

    Sayın Yusuf U. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WOA-935-32816 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları