16 Eylül 2013 #2013004

Hepsiburada Yanlış Klima Aparatı Gönderdi!

Hepsiburada. com dan sipariş ettiğim 12000 BTU klimayı 23/8/13 tarihinde teslim aldım. 02/09/13 tarihinde kurulum için gelen servis, iç ve dış üniteler arası bağlantı borularının 9000 BTU klimaya uygun olduğunu bunun için kurulum yapılamayacağını tutanakla tespit etti.


O tarihten itibaren gerek mail gerek telefon gerekse İnternet sayfası üzerinden defalarca durumu anlatmama rağmen hiçbir sonuç alamadım. 7 günlük zaman sınırlamasını da geçirdiğim için site üzerinden form oluşturamıyorum.


Israrla hala her bağlantı kurmaya çalıştığımda bana form oluşturun şeklinde bir tuhaflık sunuluyor. Özellikle telefonla bağlantı kurulmasını istediğim halde hala mail yoluyla ulaşılması da başka bir sıkıntı.

Okyay 73 Okunma

Cevaplar

  • Okyay19 Eylül 2013

    sorunun çözülmesi için yoğun bir mesai harcadım desem doğrudur. en az 15 kere müşteri temsilcileriyle görüştüm. en az 10 defa mail attım ve ancak bir adım ilerleyerek bugün değişim için kargoyu yollayabildim. aşırı ilgisiz bir kurum olarak düşünüyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Okyay Fevzi K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön