Hepsiburada.com Yanlış Kişiye Teslimat

Turgay Turgay23 Mart 13:13

hepsiburada.com üzerinden 24.02.2020 tarihinde 797 601 414 sipariş numarası ile yaptığım alışverişten gönderilen ürünlerim kargo görevlisi başka isimli şahıslara teslim edilmiş. Kargo paketinin üzerinde telefon numaram yazmasına rağmen herhangi bir bilgilendirmede yapılmadı. Ben daha sonra kargo gecikince Hepsiburada üzerinden kargomu kontrol ettiğimde başka tanımadığım isimli bir şahısa teslim edilmiştir ibaresini gördüm ve Hepsiburada.com üzerinden şikayet talebi oluşturdum. 

Benim bu yanlışı teslimat ile ilgili ürün bedeli düşük olan ürünlerin hemen para iadesini yaptılar. Diğer ürünlerimi incelenmesi için gerekli birime ilettiklerini yazan mesaj geldi. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen hala ürünüm ortada yok ve Hepsiburada geri para iadesini yapmıyor. Bana sürekli "797601414 numaralı siparişinizde yer alan 3D ONE Hybrid çizik alma - bitirici cila 946 ml. 400oz32 ürününüzün teslim tutanağı size iletildi ve bilgilerde farklılık olmadığı tespit edildi. Konu hakkında daha fazla aksiyon alamadığımız için üzgünüz. Hepsiburada tarafında yapılabilecek farklı bir işlem bulunmadığından kargo şubesi ile iletişime geçmenizi rica ederiz." şeklinde mesaj gönderip duruyorsunuz. Bende diğer iki ürünün neden iadesini o zaman hemen yaptınız diyorum. 

Hepsiburada satıcı ve kargo firmasını aleni şekilde taraf tutarak koruyor. Bu sizin aracı olarak yaptığım alışverişten siz sorumlusunuz ve bu mağduriyeti gidermek zorundasınız. Benim elimde belgelerim var. Tüketici Mahkemesi'ne giderim bu parayı sizden faiziyle söke söke alırım. Biraz müşteri memnuniyeti adına müşterinizin arkasında durun lütfen. Ben diğer firmalardan da bir çok alışveriş yapıyorum ama böyle bir şey yaşamadım.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Turgay 23 Mart 23:56

Verdiğiniz bilgi benim problemimi çözmüş değil. Bakin bana sürekli ya ilgili birime iletildi ya da bizim yapabileceğimiz başka bir şey yok deyip kenara çekilmek. Maalesef bunları söyleyerek problemler çözüme kavuşmuyor. Mağduriyetler hala devam ediyor.

Hepsiburada Logo Hepsiburada 23 Mart 17:01

Merhaba Turgay Bey, Talebiniz hakkında Hepsiburada Çözüm Merkezi sisteminde 28140178 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/mesajlarim Saygılarımızla, Hepsiburada

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler