08 Nisan 2013
Yorum Yap
#1729875

Hepsiburada Yanıltmaya Devam Ediyor!

13187465 sipariş numaramla verdiğim Calvin Klein CKIN2U Kadın Edt 150 ml parfüm 18 günü geçti ve bende daha önceden Sikayetvar.com sitesine şikayetimi bulundum şikayet numaram 1719503 ve bana hepsiburada.com site yetkilileri maillerime bu cevapları verdi;


"Sayın Ümit D. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.
Saygılarımızla."


Site şikayet hattına tahminimce birini oturtup kopyala yapıştır yaparak herkese cevap veriyorlar.
Aslında hiç bir şeyin çözüme ulaştığı yok çünkü stoklarımızda var dedikleri ürünler ellerinde yok bakalım şimdi nasıl bir cevap verecekler hep beraber göreceğiz.

Ümit 57 Okunma

Cevaplar

 • Ümit10 Nisan 2013

  hepsibarada.com tarafından yapmış olduğum şikayetlerle ilgili olarak Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ŞEKLİNDE BİR CEVAP GÖRMEK İSTEMİYORUM ARTIK. ÇÜNKÜ BENİM SORUNUMA BİR ÇÖZÜM BULMAK ŞÖYLE DURSUN ONLARCA KEZ ARAMAMA RAĞMEN BASİT BİR ŞİKAYET KAYDI ALMAK DIŞINDA HERHANGİ BİR ADIM ATILMAMIŞTIR. YA SİPARİŞ ETTĞİM ÜRÜLERİ BİR AN ÖNCE GÖNDERİN YA DA BANA PARAMI İADE EDİN YAPILAN BU UYGULAMA YASALARA DA AYKIRIDIR. ÇÜNKÜ NEREDEYSE (SİPARİŞİMİ 18 MARTTA VERDİM) BİR AY OLMUŞ NE ÜRÜN ELİME ULAŞMIŞ NE DE PARA İADEM YAPILMIŞTIR. BU MESAJIMIN ALTINA DA ŞİKAYETİNİZ İNCELENMİŞ ÇÖZÜME ULAŞMIŞTIR MESAJINI ÇÖZÜM GERÇEKLEŞMEDEN LÜTFEN YAZMAYIN.

 • Ümit09 Nisan 2013

  18. 03. 3013 tarihinde yapmış olduğum 1719503 ve 1729875 numaralı sikayetvar. com şikayetlerimle hepsiburada. com hiçbir şikayetimle ilgilenmemiştir. Site genelinde yaptığım incelemelerdede sikayetinizle ilgili inceleme yapıldı ve çözüme ulaştırdık diye ben ve diğer bütün müşterilerine aynı cevabı vermektedir. Hepsiburada. com müşteri hizmetleri veya kim ilgileniyorsa artık bir çözüm bulun. Bu siparişimi eşimin doğum günü için vermiş oldum ve çok pişman oldum ama inşallah hepsiburada. com sitesi büyük bi ihtimal bize süpriz yapıp 2014 yılındaki doğum günümüze yetiştireceğini ümit ediyorum. Bakalım bu kadar laf söyledikten hangi yüzle müşterilerilerinize cevap vereceksiniz.

 • Ümit08 Nisan 2013

  Sorunumun çözüme falan ulaştığı yok siz cevap verirken hangi problemimi çözüme ulaştırdınız acaba

 • Hepsiburada Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Ümit D, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler