11 Şubat 2014 #2287388

Hepsiburada Yanıltıcı Reklam Yaptı

Aldığım kaynak makinesinin ürün tanıtımında " taşıma çantası" ibaresi olduğu halde gelen ürünün içinde yoktu. Zaten temin süreci içerisinde ürünün reklamını apar topar kaldırdılar. Bu durumu kendilerine bildirdiğimde " ürün karton kutulu" deyip kestirip attılar. TV'de terim' li reklam yapıp siparişi verdikten sonra taahhütlerini yerine getirmeyen, böyle sözde şirketlerin ifşa edilmesini istiyorum.


Ayrıca promosyon diye gönderdikleri raflarda çürümüş, yırtık pırtık yağmurluk içinde hala bir olumlu veya olumsuz cevap vermedi adamlar. Taşıma çantasını ve yağmurluğu istiyorum. Face ve twiter ile çevremdeki bütün arkadaşlara bu durumu aktarıyorum. Hepsiburada.com'u kınıyorum.

Levent 83 Okunma

Cevaplar

  • Levent16 Şubat 2014

    herhangi bir çözüm üretilmiş değil.Sipariş verdiğim tanıtımdan, "taşıma çantası " içeriğini çıkartarak aynı ürün için tanıtım yapılıyor ve benim itirazımı da bu tanıtıma göre cevaplayarak oyalıyorlar ve hatalarından kurtulmaya çalışıyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Levent K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LBU-838-89095 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön