28 Mart 2013 #1712514

Hepsiburada Verdiği Sözü Tutmuyor!

Türkiye'nin en büyük Alışveriş merkezi, %100 güvenli alışveriş sitesi Hepsiburada com bu kadar da olur mu dedirttiniz? Şikayetimden sonra Sipariş belgem değiştirildi. Ürünün "Dr. Hittich 9'lu Form çayı Termal Sauna Kemer Hediyeli" olan adı (hediyeyi göndermediler diye şikayet edince) internetteki sipariş takibi belgemde Dr. Hittich 9'lu Form çay olarak değiştirilmiş.


Ben kaybettiğim güveni geri alabilmek için çırpınırken öylesine korkunç bir güvensizlik yaşattınızkı bana. Ama unuttuğunuz bir şey var elimdeki fatura da ürünün adı "Dr. Hittich 9'lu Form çayı Termal Sauna Kemer Hediyeli" olarak yazılı. Bu yanıltıcılığınızın hesabını yetkilinize sorma konusunda son derece kararlıyım bunu böyle bilin.

Canan 66 Okunma

Cevaplar

  • Canan02 Nisan 2013

    Sayın Hepsiburada.com yetkilisi Sorunumun çözümü aşamasında gösterdiğiniz ilgi ve çözüm anlayışınızdan dolayı çok teşekkür eder,bu süreçte yaşamak zorunda kaldığımız hoş olmayan söylemlerimden dolayı sizlerden özür dilerim.Sorun çözme konusunda benden tam not aldınız.Bundan sonra ki alışverişlerimin sorunsuz gerçekleşmesi dileğimle.

  • Hepsiburada Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Canan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön