02 Nisan 2013 #1718791

Hepsiburada Ve Ürün İade Bedeli!

22 Şubat'tan beri Intellicell adlı serviste(?) iPhone 4s telefonumuz alıkonulmuş durumda. Hepsiburada.com'dan destek istediğimizde ne yazık ki firma bu servisin numarasını bile bilmiyordu. Numarayı bizden öğrendiler ama yine de hiçbir şey değişmedi.


Bir ayı geçen sürede halen telefonumuz serviste. Hepsiburada.com ürün bedeli iadesi için servisten form almamızı istiyor ama servis müşteri hizmetleri bir yana nezaket kurallarından bile bihaber şekilde kaba şekilde davranıyor.


Hepsiburada.com ürün bedelini aldıktan sonra da satış sonrası destek vermeli ve müşterilerinin hakkını korumalı. Ürün iade taleplerine kayıtsız kalmamalı ve müşterilerini oyalamamalı.

Fuat 168 Okunma

Cevaplar

  • Fuat16 Nisan 2013

    "Mağduriyeti azaltmak yerine para iadesini ertelemek hepsiburada.com 'a yakışmıyor" demeyi çok isterdim. Artık yeter!.. Taziye mesajları yerine lütfen Genel Müdür'ünüzle görüşüp bu sorunu çözün veya reklamlarınızı kaldırın. Müşterinin yanında olmak reklamlarla olmuyor!..

  • Fuat02 Nisan 2013

    Hepsiburada.com ne yazık ki ttüketici haklarını hiçe sayarak 40 gündür serviste kalan telefonun para iadesi yapmak istemiyor. En büyük güvenceleri tüketicilerin hakem heyetine gitmeyecek olduklarını düşünmeleri. Yapamadıkları şey ise tedarikçilerine ağırlığını koyamaması. Reklamlara inanıp alışveriş yapanlara bol şans..

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Fuat K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön