22 Mayıs
Yorum Yap
#10470853

Hepsiburada Ve Horoz Lojistik Siparişimi Teslim Edemedi!

14.05.2018 tarihinde Hepsiburada'dan verdiğim siparişim Horoz Lojistik kargo ile gönderilmiş. Ürünüm cumartesi günü Balıkesir şubeye gelmiş ama belde siparişi diye adresime teslim edilmiyor.


Çanakkale /Ezine ilçe merkezinde oturduğumu verdiğim adresinde belde değil ilçe merkezi adresi olduğunu beyan etmeme rağmen hala benden adresinizi değiştirmeniz gerekli diye mesaj yollanıyor Hepsiburada tarafından.


Aynı adresle bir çok kere alışveriş yaptım hiçbir kargo firması belde demedi bir öğretmen olarak soruyorum Çanakkale/Ezine ilçesi ne zamandır belde! Bundan sonra da Hepsiburada'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum hem Hepsiburada'dan hem de Horoz Lojistik'ten şikayetçiyim, sınıfta kaldınız.

Serkan 254 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi24 Mayıs

    Sayın SERKAN G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZNK-776-71935 no'lu kayıt üzerinden tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Talebinizin sonucunu üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları