10 Mayıs 2013 #1789730

Hepsiburada Vadedilen Hadiye Çeki Verilmedi!

14.01.2013 tarihinde Hepsiburada.com'da bir kampanya vardı. Kampanya içeriğini tam hatırlamıyorum fakat 740 TL lik alışverişimin ardından 50+50 =100 TL hediye çeki verileceği taahhüt ediliyordu. Ve bu hediye çeklerinin ilki mayıs aynda aktif olacaktı.


Bende bu kampanyadan faydalanmak için 740 TL değerinde alışverişimi yaptım. Fakat Mayıs ayı geldi hediye çeklerinden haber yok. Hepsiburada.com hesabımda da herhangi bir aktif olmamış çek vs görünmüyor.


Sorunum için müşteri hizmetlerine mesaj attım kargo takip numarası istediler. Ürünü hepsiburada.com dışında başka bir firma teslim ettiğinden kargo takip numaramın elimde olmadığını belirttim. Bir daha cevap alamadım.

Aykut 36 Okunma

Cevaplar

 • Aykut17 Mayıs 2013

  sorun çözüldü teşekkürler

 • Hepsiburada Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Aykut B, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Aykut11 Mayıs 2013

  Hepsiburada.com ekibine hem mail yolu ile hem de buradan ulaşmayı deniyorum. sürekli yukarıdaki gibi standartlaşmış en kısa zamanda ilgileneceğiz mesajı alıyorum. ama ilgilenen yok. Sonra bana hediye çekinin süresi geçmiş demeyin lütfen.

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın Aykut B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön