10 Eylül 2013 #2003704

Hepsiburada Ürünün Eksik Aparatını Göndermiyor!

Hepsiburada.com'dan 22673459 no lu siparişi yaptım. hp6577 epilatör ürün açıklamasında daraltıcı aparat var yazıyordu, hala da yazıyor. Ürün geldiğinde ürün kutusu yırtıktı bunu problem etmedim ancak kutu içerisinde daraltıcı aparat çıkmadı.


Bunu 2 defa Hepsiburada.com sitesinden talep ettim ikisinde de talebim açıklama dahi yapılmadan reddedildi. Bugün 3. defa yapmak istedim 7 gün doldu talep edemezsiniz diye sistem uyarı verdi. Neye göre reddediyorlar anlamadım.


Kontrol etmeden yırtık kutuda ürün yolluyorlar, iyi niyetle sineye çekip ürünü geri göndermek yerine sadece eksik aparatımı istiyorum reddediyorlar. Hüsnü niyetimize lütfen güzellikle cevap verin.

Volkan 64 Okunma

Cevaplar

 • Volkan21 Eylül 2013

  ok, hala bekliyorum gönderim kodunu

 • Volkan13 Eylül 2013

  henüz çözülen bir şey yok,son mesajıma henüz bir cevap gelmedi

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Volkan C, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Volkan C, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön