16 Eylül 2013 #2013566

Hepsiburada Ürünün Değişim Süreci Çok Yavaş!

Hepsiburada.com 'dan aldığım ürünü halen uğraşıyorum değişiminin yapılması için, bir ürünü değiştirmek bir buçuk ay sürer mi diye sorarsanız cevabını vereyim evet sürüyor hala. Kendi sitelerinden yazıyorum kimse cevap yazmıyor, yazsalar bile çok da aydınlatıcı bir cevap olmuyor, şimdi hepsi burada yetkililerine buradan sesleniyorum benim ürünüm nerede?


Ne zaman yenisi gönderilecek? Yoksa bir buçuk ay daha mı beklemem gerekiyor? Lütfen cevabınızı buradan yazınız mail yoluyla çok da aydınlatma yapamıyorsunuz çünkü. Bir yetkili tarafıma bir telefon açıpta özür bile dileme zahmetinde bulunmadı. Artık yalvar yakar oldum siteyle ürünüm değişsin veya param iade olsun diye, paran ile rezil olmanın tam bir örneğidir.

Halil 51 Okunma

Cevaplar

  • Halil20 Eylül 2013

    Halen daha ugraşmaktayım siteylen degişim olmadı daha

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Halil U, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön