20 Ekim 2016 #6731035

Hepsiburada Ürünün Bahçe Kapısında Teslim Edilmesi

Hepsiburada.com'dan aldığım küçük gardırop kargo firması tarafından anlaşmaları olmadığı gerekçesi ile bahçe kapısında teslim edilmek istenmiştir. Hepsiburada neden böyle bir anlaşma yaptı ve ki yaptığı bu anlaşmayı biz müşteriler ürünü alırken sitede neden yazma gereği duymadı, biz mecbur muyuz bahçe kapısında ürün teslim almaya? Bunu neden siteye yazmazlar eşim ürünü taşıyamayacağı için ürünü iade ettim.

Raci 111 Okunma

Cevaplar

  • Raci29 Ekim 2016

    Hepsiburada.com kargo firmalarıyla yaptığı anlaşmayı sitelerinde yayınlasınlarki müşteri ile kargo firması ihtilafa düşmesin.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Raci T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GZJ-403-37427 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön