20 Eylül 2017 #9494616

Hepsiburada Ürünümün Nerede Olduğuna Dair Tarafıma Bilgi Vermiyor

Hepsiburada.com'dan aldığım "Profilo cm103k0tr süper 7 A+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi" kargo şirketi tarafından kırılmış halde bize teslim edildi. Tabi biz ürünü açmayarak servisin kurulumunu bekledik. Ürünün hasarlı olduğu servis tarafından rapor edilerek kurulumun yapılmayacağı belirtildi. Ürünü iade etmek için Horoz Lojistik şirketine teslim ettim. İadenin üzerinden yaklaşık iki ay geçmesine rağmen Horoz Lojistik şirketi ile Hepsiburada.com ürünümün nerede olduğuna dair tarafıma bilgi vermiyor.
Hepsiburada.com'dan ve Horoz Lojistik kargo şirketinden açıkça tiksindim. Muhtemelen ürün kayboldu ama bana söylemiyorlar. Hepsiburada.com ile Horoz Lojistik utanır inşallah.

Nizamettin 720 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Eylül 2017

    Sayın Nizamettin Ya. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LCU-169-76735 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön