01 Mayıs 2013 #1773645

Hepsiburada Ürünümü Göndermiyor!

Hepsiburada.com dan 26.04.2013 tarihinde ilanda 24 saatte kargo ibaresi olan 2 ürün aldım. İlk ürünümü kargoya verdiler fakat 2. ürünümü hala beklemekteyim 6 gündür henüz kargoya verilmedi. (01.05.2013) Madem ürünün tedarik sürecinde sorun yaşıyorsunuz neden tüketiciyi yanıltıyorsunuz ?


Ben ürünü almadan önce özellikle rezervasyon yaptırıp aldım ki sorun çıkmaması açısından. Böyle olacağını bilseydim başka siteden alırdım.Bu son alışverişim hepsiburada.com dan. Ürünümü ya yollayın veya paramı iade edin ya da bankama kredi kartıma yansıyan ücret karşılığı hiçbir hizmet almadığımı belirten faks çekeceğim daha fazla beklemeyeceğim. Bankayla aranızda halledersiniz sorunu!!

Veysel 19 Okunma

Cevaplar

  • Veysel03 Mayıs 2013

    Tamamen yalan!! Hiçbir şey yapmadılar çözülen bir şey yok. Uzak durun bu firmadan. 03.05.2013 hala kargolanmadı !!!!

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Veysel Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön