02 Mayıs 2013 #1775408

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

12.04.2013 tarihinde almış olduğum ürün bugün (02.05.2013) hala teslim edilmemiş olup irtibata geçtiğim şirket elemanları ürünün hala tedarik sürecinde olduğunu belirtmekte ve sadece şikayetimi dinleyip yönlendirme yapacağız demekteler. Ortalama teslim süresinin 7 işgünü olduğunu ısrarla reklam yaparak söyleyen firma alımın üzerinden 21 gün geçmesine rağmen neden bu ürünü tedarik edip gönderemez? Artık bu süre içinde yurt dışından sipariş verilen ürünler bile gelirken neden benim siparişim gecikir? Ben bir site yöneticisiyim ve ürün şu anda acil bir ihtiyaç. Başka yere sipariş de veremiyorum. Bu site tarafından mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Sezar 76 Okunma

Cevaplar

  • Sezar06 Mayıs 2013

    Sadece tarafıma yukarıdaki mesaj gönderildi. Ama çözüm için hala en ufak bir adım bile atılmadı. Ve şu an için bir site yöneticisi olarak çok mağdur durumdayım. Çünkü alımını yapmış olduğum çim biçme makinesi ortada yok. Çimler uzamış durumda. Kime bu durumu nasıl anlatacağım. Bu mağduriyetim giderilmediği takdirde yasal yollara başvuracağım.

  • Hepsiburada Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Sezar Y, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön