01 Mayıs 2013 #1773157

Hepsiburada Ürünümü Göndermediler!

10.03.2013 tarihinde almış olduğum ürünler parçalar halinde elime geldi ama yapmış olduğum alışveriş içerisinde bulunan 701737*** fatura numaralı ürün tarafıma henüz teslim edilmedi. Hepsiburada müşteri hizmetlerini defalaca aramama rağmen yardımcı olmadılar bana eşimin hamileliği ile alakalı ürünler almıştık eşim doğum yaptı ürünler ulaşmadı elimize. Bu şikayeti yazdıktan sonra hepsiburada sadece özür mesajı yazıp yine konuyla ilgili hiç bir işlem yapmamamıştır.

Evren 22 Okunma

Cevaplar

  • Evren03 Mayıs 2013

    Tarafımıza herhangi bir sebebten dolayı geri göndermek istediğiniz ürünler için Eksik ürün ve Eksik Aksesuar/aparat bildirimleriniz için sitemizde yer alan iade ve geri gönderim başvuru formunu doldurmalısınız. Eksikler başvurunuz incelendikten sonra tamamlanacak ve bilgilendirme yapılacaktır. Ürünü satın almaktan vazgeçtiyseniz, üründe arıza ya da ayıp olduğunu düşünüyorsanız, ürün size hasarlı ulaştıysa, üründe eksik aksesuar/aparat varsa, faturanızda olan ancak gönderi içinden çıkmayan eksik bir ürününüz varsa ya da ürün satın aldığınız üründen farklı bir ürün olarak size ulaştıysa başvurunuzu uygun seçenek ve talebinize göre doldurabilirsiniz. Ürün hala elime ulaşmadı ve iade de kabul etmiyorlar ama bu mesajı gönderiyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Evren G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön