30 Nisan 2013 #1770166

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

Hespiburada.com'dan 6 nisanda 2 ürün sipariş ettim. Biri damble set diğeri ağırlık çalışmak için spor sehpası idi. 9 Nisanda kargo geldi. Ancak sadece damble vardı. Kargocu aynı sipariş ise yarın gelir dedi ve gitti. Ben kapıcı ile eve çıkardıktan sonra kargodaki faturada her iki ürününde ismini görünce şüphe edip firmaya eksikliği bildirmek istedim.


Sıkıntı burdan sonra başladı. firmayı sanırım 5 kere aradım. 13 tane mail aldım. Ama ürünü hala alamadım. Firmadan konu ile ilgili "konu tarafımızdan inceleniyor" gibi cümlelerden başka hiç bir cevapta alamadım. Üst düzey kişilerle konuşmak istediğimi belirttim, olmadı. 29 nisan itibarı ne ürün nede firmadan bir dönüş var. Konu artık yargıda.

Onur 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Onur O, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön