04 Nisan 2013 #1724194

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

23 şubatta sipariş verdim. 10 gün boyu ürün tedarik edilemedi. Günlerce ödeme kuponu oluşturulamadı. 20 martta anca yerine ürün sipariş verilebilecek aşamaya geldik. 20 mart hemen sipariş verdim. Ürün tedarik edilmiş, kargo için bekliyor gözüküyor. Ama 14 gündür ürün gönderilmedi.


Yani, ilk ödeme üstüne 45 gün geçti ve halen gerçek bir çözüm yok. Ara ara, yazdıklarıma cevaben "çözeceğiz, halledeceğiz" mesajı geliyor otomatik. İlk aşamada, çözer gibi yaptılar, ben hemen şikayetimi sildim, pişmanım şu anda sildiğim için. Hepsiburada markasından vazgeçmiş olabilirler, anlarım ama..

Ferhat 28 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat11 Nisan 2013

    evet yine aynı boş, rutin, otomatik cevap, çözüm var mı yok!!! gerçekten yazık... ama ben her ortamda bunu konuşmayı görev edindim.

  • Ferhat11 Nisan 2013

    sürekli yazıp durmaktan ben sıkıldım, onlar çözümsüzlükten sıkılmadı. özetliyorum 52 gün önce ödediğim paranın karşılığını alamıyorum. ürün kargo aşamasında gözüküyor çok uzun süredir. hem kendi sitelerinde, hem bu sitedeki şikayetlerimde rutin çok üzgünüz , çözeceğiz mesajı dışında bir adım göremedim. gerçekten korkunç durumdalar. artık çözüm beklentimi yitirdim zaten de tek tek tüm şikayet sitelerine yazarak insanların da tercih etmemesini amaçlıyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Ferhat Arda K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön