20 Mart 2013 #1696137

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermediler!

19.03 tarihine geldik sorun hala çözülmedi.Siparişi vereli 1 ayı, gelen yanlış model ürünü iade edeli 20 günü geçti. Hepsiburada hala bir çözüm üretmedi ve beni de bilgilendirmedi.18.03 ve 19.03 tarihlerinde aradım sistem bakımı nedeniyle müşteri temsilcisi bilgilerime ulaşamadığını belirterek daha sonra aramamı istedi, benim ısrarım sonucu konuyu araştırıp bana telefonla bilgi vereceklerini belirttiler ama aranmadım.Yazılı olarak ilgili siteden taleplerimi ilettim hala bir cevap yok.Sistemin bakımda olması müşterinin problemi olamaz ki.Ama bir daha bu siteden alışveriş yapmak mı asla.

Rıza 31 Okunma

Cevaplar

  • Rıza25 Mart 2013

    Sorun hala çözülmedi.Konuyla ilgilenenlere yada ilgi duyanlara duyurulur.

  • Rıza20 Mart 2013

    Niye hep aynı klişe cevap yazıyorsunuz?Bunun yerine sorunu çözüp size karşı kalmayan güvenimi en azından tamiri gayreti gösterseniz daha iyi olmaz mı?

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Rıza A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve en kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön