30 Mart 2013 #1714639

Hepsiburada Ürünüm Tedarikçi Firmada Olduğu Halde İptal Edildi!

Hepsiburada firmasına 22 Şubat 2013 de bir bahçe salıncağı siparişi verdim. Siparişi verdikten 3 hafta sonra siparişim iptal edildi. Nedenini sorduğumda genel merkeze ileteceklerini ve en kısa zamanda cevap verileceğini söylediler fakat 3 gün beklememe rağmen bana dönmediler. Bende bahçe salıncağı tedarik ettikleri firmayı aradım ve istediğim ürünün ellerinde her zaman olduğunu olmasa bile 2 gün için de imal edebildiklerini bildirdiler.


Bundan sonra tekrar hepsiburadayı aradığımda siparişimin tedarik olmadığından iptal edildiğini bana söylediler. Bunun üzerine bende siparişimin para iadesini istedim ve aldım fakat ben 1 ay boyunca ürünüm gelecek diye mağdur edildim.

Volkan 168 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Volkan Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön