25 Ekim 2016 #6776209

Hepsiburada Ürünüm Gönderilmiyor

İlgili sitede, 14.10.2016 tarihinde ürünümün gönderildiği bilgisi yer alıyordu, bunun yanında bir de kargo takip numarası yazılmış. Bu numarayı sorguladığımda ve sorgulattığımda böyle bir takip numarası olmadığını tespit ettim, zaten ürün de gelmedi haliyle ama ekranda gönderildi yazıyor halen. Konuyu firmanın müşteri temsilcilerine ilettim ancak bir çözüm sağlayamadılar. Ürünü teslim alıp alamayacağımı bilmiyorum.
Beni üzen taraf, Hepsiburada.com gibi bir firmanın böylesine bir hatayı çözüme kavuşturmamış olmasıdır. Sorunun neden kaynaklandığının bilgisi dahi tarafıma verilmemiştir. Bir haftayı geçtiği halde ürün hala ortada yok.

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Kasım 2016

  Firmanın çağrı merkezini defalarca aramama rağmen, mesaj yoluyla iletişime geçmeme rağmen firma hiçbir şekilde sorunuma çözüm üretmemektedir.

 • Mustafa03 Kasım 2016

  Halen sorunuma çözüm bekliyorum.

 • Mustafa27 Ekim 2016

  Hepsiburada.com' dan halen sorunuma çözüm bekliyorum. Bu konuyu çözmek çok zor değil, yeter ki çözmek istesinler. Şikayetime konu olan ürün bir hizmet ürünü, bu hizmeti almam için bir kart göndermeleri gerekiyor, bunu gönderemediler, bunun yerine diyorlar ki; ürünün faturasıyla gidin hizmeti alın. Yahu ürün de ortada yok fatura da ortada yok. Nasıl alacağım hizmeti? Kendi sitelerinden şikayetimi "sorun çözüldü "diyerek kapatmışlar ve hiçbir şekilde artık ilgilenmiyorlar, ben sorunumu nasıl çözeceğim peki?

 • Mustafa26 Ekim 2016

  Kayıt açtığınızı ben de biliyorum, zaten ilgili talep üzerinden gidiyorum dikkat ederseniz. Sürekli "konu ilgili firmaya iletildi, size en kısa sürede dönüş yapılacaktır" diyorsunuz ve çözüm sağlamıyorum. Ben sizlerden çözüm sağlamanızı istiyorum bilgilendirme mesajı değil. Aksiyon almayıp sürekli aynı mesajı atıyorsunuz 10 gündür. Sorunumu çözün artık.

 • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Mustafa İhsan K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OPB-932-63537 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön