27 Nisan 2013 #1766982

Hepsiburada Ürünüm Gönderilmedi!

26.04.2013 tarihinde Hepsiburada.com adresinden alışveriş yaptım. Aldığım ürünlerin fiyatları uygundu ve bu ürünlere ihtiyacım vardı. Ayrıca ürünler stoklarda da mevcuttu. Fakat ertesi gün siparişimin iptal edildiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bana siparişimin kendileri tarafından iptal edildiğini ama iptal nedenini bilmediklerini söylediler. Ticari kurallar içinde yaptığım bu alışverişin neden iptal edildiğini bilmek ve ürünlerimin bana gönderilmesini istiyorum. Eğer en kısa zamanda ürünlerim gönderilmezse yasal haklarımı sonuna kadar arayacağımı da söylemek isterim.

Timuçin 121 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada Temsilcisi01 Haziran 2013

  Sayın Timuçin H, Bu süreçte bize gösterdiğiniz anlayış için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Timuçin'in Teşekkür Mesajı01 Haziran 2013

  Ürünlerim dün elime geçti. Hepsiburada'ya teşekkürler.

 • Timuçin14 Mayıs 2013

  14 Mayıs ve hala bilgilendiren kimse yok.Zaten bende evraklarımı teslim ederek mahkemeye başvurdum.

 • Timuçin09 Mayıs 2013

  Bugün 9 Mayıs.Yazıklar olsun sana Hepsiburada.com.

 • Timuçin03 Mayıs 2013

  Bugün 3 Mayıs.Hala geri dönen kimse yok.

 • Timuçin01 Mayıs 2013

  Bugün müşteri hizmetlerini tekrar aradım.Tekrar şikayet kaydı oluşturdular.Hala konu incelenip bana geri dönülecek.Bu nasıl ciddiyetsiz bir firmadır.

 • Timuçin29 Nisan 2013

  Aradan 3 gün geçmesine rağmen hala arayan soran yok.

 • Hepsiburada Temsilcisi27 Nisan 2013

  Sayın Timuçin H, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön