04 Mayıs 2013 #1779236

Hepsiburada Ürünüm 16 Gündür Yok!

Ürünüm 16 gün oldu hala yok kargo firmasını arıyorum telefon açan yok hepsiburada ekibine soruyorum yok şikayetiniz iletilmişti ilgili departmana söylüyorum deyip kayboluyorlar. iade yaptım üç gün içinde yanıtlanacak dedi ama 4 üncü günde hala yanıt yok mesaj atıyorum bazen 2 gün bazen 3 gün sonra mesaj atıyorlar kafalarına göre..

Ahmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Mayıs 2013

    xöylediğiniz şeyler doğru değil kargo firması evimize gelmedi gelse arardı veya kağıt bırakırdı olmadığına göre kimse gelmedi ya sizde sorun var ya da kargo firmanızda hatayı bana yükleyemezsiniz kaç gün evde bekledim kargo gelecek diye.

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Ahmet P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön