14 Eylül 2013 #2012005

Hepsiburada.com Ürünü Yanlış Renk Gönderdi!

Hepsiburada.com sitesi Salcano marka bisiklette mavi rengini seçtiğim halde mavi renkli fatura kesip kırmızı ürün göndermiş. Daha önce de benzer problemleri yaşadığım bu siteden başka alış veriş yapmayacağım. Kendi sitelerine durumu anlatan yorum yapıyorum yayınlamıyorlar. İşlerine gelmiyor. Ürün yorumlarının nasıl yazıldığını da anlıyoruz böylelikle.


Hepsinde teşekkürler, Hepsiburada.com yazıyor. Yani olumsuzları yayımlamıyorlar, hatta o yorumların çoğunun kendi çalışanlarınca yazıldığını düşünüyorum. Bu arada bisikletimi bir an evvel binmek istediğim ve değişim prosedürüyle vakit kaybetmek istemediğim için değiştirmeyeceğim. Ama Hepsiburada.com'u kınıyorum.

Fatih 61 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Ekim 2015

    Hepsiburada da yazılan yorumlara itibar edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Aynı anda aldığım birden fazla üründen birine olumlu birine olumsuz yorum yapıyorum. İkisi de kesinlikle doğru bilgi içerdiği halde sadece olumlu yorumu yayınlıyorlar.

  • Hepsiburada Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Fatih K. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön