13 Şubat 2018
Yorum Yap
#10123818

Hepsiburada Ürünü Temin Edemeyeceklerini Belirtmişler Ki Ürün Bir Çok Mağazada Mevcut

Hepsiburada'dan 21 Ocak 2018 tarihinde vermiş olduğum siparişimde yer alan ürünlerden 1 adet plak için kargo teslim tarihi 30.01.2018 olarak gözükmesine karşın bu tarih geçtiğinde kargoya verilmemiştir. Akabinde ürünün fiyatı da düşmüştür. Kendilerine bu durumu bildirdiğimde bana 10 TL'lik çek tanımlayıp 14 Şubat'ta teslim edilecek denmiş. Ancak telefonla arayıp haber verme zahmetinde bile bulunmuyorlar. Daha sonra ben siteden mesajları kontrol ettiğimde görüyorum. Ki o zamana vermiş oldukları çekin bile tarihi geçmişti. Son durumu sorduğumda ise ürünü temin edemeyeceklerini belirtmişler ki ürün bir çok mağazada mevcut. Benden talebimi sorduklarında ise vermiş olduğum cevaba bu kadar gündür hiçbir dönüş yapmadılar. Problemin bir an önce çözülmesini istiyorum!

Alper Alper 256 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi16 Şubat 2018

    Sayın Alper Tunga Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DDG-114-71534 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Alper15 Şubat 2018

    Evet Hepsiburada mesaj yazmış. Sunabilecekleri tek çözüm daha ucuz bir ürün seçmem halinde değişim yapmakmış. Bunun haricinde yardımcı olamıyorlarmış. Yasal haklardan bahsedince ise kulaklarının üzerine yatıp maalesef yardımcı olamıyoruz diyorlar. Yani lafta Türkiye'nin en büyük e-satış sitesi ama yasalara uymuyorlar. Müşteri memnuniyeti sıfır, yasalara uyulmuyor. Siz neyin en büyüğüsünüz. Eğer biraz dürüstlük duygunuz varsa buraya kopyala yapıştır cevap yazmazsınız. He yazıyorsanız da sorun değil. Süreci sürekli buraya yazacağım. Ve en azından insanlar nasıl bir firma olduğunuzu görecek. Amazon temmuzda açılıyor daha sonra ne yapacaksınız merak ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler