11 Eylül 2013 #2006152

Hepsiburada Ürünü Taahhüt Ettiği Sürede Teslim Etmedi!

Ben 4 eylül 2013'te bunlardan bir ürün aldım. Ürün açıklamasında 4 iş günü içinde teslim edileceği taahhüt ediliyordu bende kendi özel işlerimi bu taahhüt edilen güne göre ayarladım.


Bugün 11 eylül 2013 ve ürün henüz tedarikçi firmadan bekleniyor diyor. Hepsiburada.com'a mesaj atıyorum bana gelen cevaptan anlaşılan o ki bu ürünün teslim tarihi belirsiz. Ürünün fiyatı yükseldi. Satışı iptal etmek istemiyorum. Beni mağdur durumda bıraktılar. Acil yardımınızı rica ediyorum.

Hulusi 55 Okunma

Cevaplar

  • Hulusi13 Eylül 2013

    bu firmada alışveriş yapmakmı asla bir daha.

  • Hulusi11 Eylül 2013

    haftasonu dahil aradan 1 hafta geçmiş siz hala tedarikçi firmadan teslim süresi isteyeceksiniz.bu şekilde ticaret hiç şekilde etik ve ticaret kurallarına sığmamaktadır.konu ilgili bugün kesin yanıt alamadığım taktirde bende avukatım vasıtasıyla yasal haklarımı kullanacağımı beyan ediyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Hulusi T, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön