10 Şubat 2014
Yorum Yap
#2284460

Hepsiburada Ürünü Özenmeden Paketlemişler

07.02.2014 Tarihinde Hepsiburada.com'dan Spin 26 KG Vinyl Dambıl Set aldım. 3 kg ağırlığında 4 tane içi kum dolu, plastik ağırlıkların hepsi patlak çıktı. Kumlar etrafa saçılıyor. Bildiğimiz kartona koyup göndermişler. Hiçbir koruma tedbiri alınmamış. Ürün hakkında yorum yazmama rağmen yorumumu yayınlamadılar. İyi yorumları yayınlayıp kötü yorumları yayınlamıyorlarmış demek ki bu zamana kadar boşuna yorumlarına bakarak ürün almışız.


Bu arada teslimatı annem almasına rağmen 12:00 tarihinde E** tarafından teslim alınmıştır Spin 26 KG Vinyl Dambıl Set diye not düşmüşler. Artık hepsi burada ve internetten alışverişe güvenim kalmadı.

Emre Emre 275 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Emre13 Şubat 2014

    hizmet satın alacağım zaman yine Hepsiburada.com firmasını tercih etmem

  • Emre11 Şubat 2014

    Uğraşamam şimdi 26 kiloluk şeyi tekrar tekrar göndermeye düzgün gönderseydiniz biraz müşteriye saygı lütfen.

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Emre K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HBJ-573-52490 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları