30 Eylül 2017
Yorum Yap
#9596907

Hepsiburada Ürünü 15 Gündür Kargolamadı, Cevapta Vermiyor!

Hepsiburada'dan almış olduğum ürün ayın 15'inde kargolanması gerekirken ayın 30'u oldu hala kargolanmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım, her seferinde "en kısa sürede sorun giderilecek" vs. Dediler ama hiçbir sonuç yok. Artık müşteri hizmetleri cevap bile vermiyor. Dünden beri arıyorum. Üstelik ürünün satıcı firması da Hepsiburada'nın ta kendisi ve ürün hala sitelerinde satışta, yani stokta var. Ürünün yeni fiyatı arttığı için daha pahalıya satarız düşüncesiyle mi yapıyor bunu Hepsiburada acaba? Güvendik alışveriş yaptık paramızla mağdur olduk!

Sevgi Sevgi 215 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevgi03 Ekim 2017

    Müşteri hizmetlerinizi defalarca aradım ve defalarca mesaj yazdım, kayıt oluşturuldu sözde. Sonuç yok, çözüm yok. Ha bugün ha yarın bekletip duruyorsunuz. Yasal yollardan şikayette bulunacağım en kısa sürede.

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Ekim 2017

    Sayın Sevgi A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FNM-258-28474 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler