07 Aralık 2015
Yorum Yap
#4349568

Hepsiburada Ürünleri İptal Ettiler

Hepsiburada hediye çekimle alışveriş yaptım, ürünlerden bazılarını iptal ettiler, pahalı olan ürünü satmaya çalıştılar, kasıtlı olarak bir üründe kampanya yapıyorlar, müşteriye tuzak kuruyorlar, müşteri kampanyalı ürün ile başka ürün alırsa kampanyalı ürünü sizden habersiz iptal ediyorlar, böylece hem pahalı ürünü satıyorlar, hem de hediye çekini kullanılamaz hale getiriyorlar, bunu birkaç kere yaşadım, ayrıca sipariş bedelinden faiz geliri elde ediyorlar sanırım, bu firma kadar müşteriyi yanıltan başka bir firma var mı bilmiyorum.

Mustafa Mustafa 33 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Aralık 2015

    Bu firma kadar müşteriyi aldatan başka bir şirket yok, kampanyalı ürün diye sattıkları ve 3 gün yayında kalan siparişimi iptal ettiler, diğer aldığım pahalı ürünü zorla satmaya kalkıyorlar, siparişimde kullandığım çeki 2 parçaya böldüler, her birine 100 TL alt limit koymuşlar, iptal edilen ürünlerin parasını hala faizde işletiyorlar, şu ana kadar iade yapılmadı, bir daha Hepsiburada'dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın Mustafa Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RIQ-899-41589 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler