07 Mayıs 2013 #1783622

Hepsiburada Ürünler Tedarik Edilmesine Rağmen 4 Gündür Paketleme İşleminde Bekletiliyor!

71806421 nolu 9 adet üründen oluşan siparişimi vereli 1 hafta oldu. Ürünlerin tamamı cuma günü tedarik edildi ikisi cuma günü kargoya verildi görünüyor ancak 4 gün olmasına rağmen gelen birşey yok kargo takip numarası bile yok akıbeti belli değil 3 tanesi dün kargoya verildi bugün kargo şubesine ulaşmış kalan 4 tanesi 4 gündür bir paketleme işleminde bekletiliyor.


Defalarca çağrı merkezini aradım mail yazdım ancak papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan başka yaptıkları birşey yok müşteri mennuniyeti sıfır. Belki de ödemeyi hediye çeki ile yaptığım içindir bu.Üç ay önce aldığım lastiklerin faturasını hala göndermediler. Bir daha hepsiburada dan bırakın alışveriş yapmayı sitesine bile girmem.

Özkan 45 Okunma

Cevaplar

 • Özkan09 Mayıs 2013

  Firma ürünler stoklarında olmasına ve benim herhangi bir talebim olmamasına rağmen iptal ettiği 11,85 Lira değerindeki 2 ürün karşılığında 0.19 heiye çeki verildi. Daha fazla da uğraşmak istemiyorum değmez çünkü bir daha hepsiburada dan alışveriş yapmak mı? ASLA! ASLA! ASLA!

 • Özkan08 Mayıs 2013

  Firma 4 ürünü bugün kargoya verdi ben kenilerine teşekkür ederim buradan ancak iptal edilen iki ürün hala gönderilmedi firma yetkililerinden ricam bu 2 ürünüde en kısa zamanda göndermeleridir.

 • Özkan08 Mayıs 2013

  Dün şikayetimi yazdıktan sonra 5 gün önce kargoya verildi olarak görünen 2 ürün sözde ben talep etmişim gibi ürünler tedarik edilmesine ve stoklarında olmasına rağmen merkez tarafından iptal edilmiş iptal edilen ürünlerin değeri 12 TL karşılığında ise 0.19 kuruşluk bir ödeme kuponu tanımlanmış nasıl bir iş, hesap doğrusu ben anlamadım kalan 4 ürün ise nasıl bir paketleme işlemi ise 6 gündür hala paketleniyor. Hepsiburada firmasının hakkındaki şikayetleri ve müşteri mennuniyetini ne derece önemsediğinin takdirini ben bu şikayetimi okuyan bütün tüketicilere bırakıyorum. ancak ben bu işin peşini bırakmayacağım yasal tedarik süresi olan 7 günlük süre bugün doluyor eğer bugün de bu 6 ürün adresime teslim eilmek üzere kargoya verilmezse yarın D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş. yönetici,müdür ve yetkilileri hakkında hem tüketicinin korunması hakkındaki kanun hükümlerine aykırı hareket ettiği için tüketici hakem heyetine hem de para tahsil edildiği halde ürünleri göndermediği ve 2 ürünü de benim ödediğim bedeli iade etmeden iptel ettiği için firma yetkili ve sorumluları hakkında dolandırıcılık suçundan Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunacağım.

 • Özkan07 Mayıs 2013

  Siparişimdeki 9 üründen sadece 3 tanesi gönderilmiş 2 tanesi benim tarafımdan iptal edilmiş görünüyor benim böyle bir iptal talebim olmadı 0.19 kuruşluk ödeme kuponu tanımlanmış ancak ben ödemeyi heiye çeki ile yapmıştım kalan 4 tanesi ise hala gönderilmemiş yani çözülen herhangi bir sorun yok.

 • Hepsiburada Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Özkan Ü, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön