19 Ekim 2016 #6726970

Hepsiburada Ürün Yok Ortada Para Da ve Şikayetlere Cevap Da

26/09/2016 tarihiden beri bir ürünü tarafıma teslim edemeyen Hepsiburada.com yetkilileri şikayetlerime de cevap vermiyor. Ürünü de teslim etmiyor. Para iademi de yapmıyor. Üstüne üstlük bir de siparişimle ilgili kayıtları sistemlerinden siliyor. Ürün ün kargo şubesine tarafıma teslim edilmek üzere geldiği günden beri her gün takip ediyorum ama bir türlü ürünüm teslim edilmedi. Para iadem yok. Şikayetime cevap yok. Derdimi dinleyen yok. Buradaki şikayetime de cevap vereceğine inanmıyorum vurdumduymaz Hepsiburada.com yetkililerinin.

Mahmut 54 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut23 Ekim 2016

    Günlerce kendi sayfamızdaki iletişim kısmına yazmama telefonla sizi aramama rağmen bir Allah'ın kulu dönüp sormadı derdin ne diye. Şikayetvar com a yazınca hemen cevap verdiniz. Tam bir ikiyüzlü sunuz önemli olan kendi platformunda isini cozmektir. Şimdi sorunum çözüldü ama kıymeti yok.

  • Mahmut20 Ekim 2016

    Hepsiburada.com com açıklaması tamamen formalite olup zaten 26/09/20116 dan 19/10/2016 tarihine kadar ısrarla her gün aramama rağmen soruna çözüm getirilmedi. Kendi sayfalarında yaptıkları açıklamada klişe laflar. Neden sorunla ilgili bir yetkili arayarak bilgi almıyor. Yapılanları sorgulayarak geri dönüş yapmıyor. Hepsiburada.com com şu an müşterilerinin çokluğuna güveniyor. Bu gibi sorunların çözümü için bir çaba sarfetmiyor. Sanırım konuyu bir de Tüketici hakem heyetine taşımak zorunda kalacağım. Bu şikayete cevap değil durumu kurtarmak bence.

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Mahmut A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TOO-420-36937 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön