26 Mart 2013 #1708125

Hepsiburada Ürün Ve Firma Hakkında Yapılan Olumsuz Yorumu Yayınlamıyor!

Satın aldığım Concord marka Smartpad 7 ürünü ile ilgili sonrasında yaşadığım servis ve ücret sorunları hakkında 2 kere yorum yapmama rağmen satış sayfasında yayınlanmamaktadır. Elbetteki olumsuz yorumlar ürünün satışını düşürecektir ama sonrasında yaşadığımız bu tür sıkıntılara kendilerini de pay sahibi etmeyeceklerini de bilmelidirler.


Yapılan uygulama etik değildir, güvenirliliğiniz kötü ürünlerle ve markalarla düşmektedir. Olumsuz yorumların yayınlamasını inceleyiniz fakat engellemeyiniz.

Kürşad 134 Okunma

Cevaplar

  • Kürşad27 Mart 2013

    Hepsiburada her şikayete papağan gibi aynı otomatik yazıyı yollamaktadır. Bilgilendirme değil çözüm istiyoruz.

  • Kürşad26 Mart 2013

    Hepsiburada Firması bilgilendirme mailinde "Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz." diyerek baştan yorum kısıtlamasına gitmiştir. Alınan ürünün arızalandıktan sonraki sıkıntılı servis ve hizmet ağı performans ve özellikleri kadar önemli mevzulardır. Ürünün sadece satın alınması ve Hepsiburada nın para kazanması diğer yanlış yönlendirilen müşterilerin haklarından daha önemlidir. Şikayetimde dediğim gibi bu yazı firmanın etik olmadığını ortaya koymaktadır.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Kürşad U, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön