04 Nisan 2013 #1724091

Hepsiburada Ürün Kutusu Kırılmış Olarak Geldi!

49951150 sipariş nolu dumbıl set 3 nisan tarihinde teslim edildi. ürünün kutusu fotoğraflarda da görüleceği gibi kırılmıştı. Kargo görevlisi, ağır bir ürünün taşıma esnasında kırılmasının normal olduğunu, aynı durumla defalarca karşılaştıklarını söyledi. Bu kadar ağır bir ürünün kendi kutusunun hava kabarcıklı plastik naylon ile kaplanması gerekirdi. hepsiburada.com müşteri hizmetleri görevlisi, iade yada değiklik talep edebileceğimi söyledi.


Fakat benim talebim sadece kutunun değiştirilmesi, zira ürünün kendisinde bir sorun yok, sadece kutusu kırılmış. 20 kglık ürünü Denizli'den İstanbul'a geri göndermem ve firmanın yeni ürünü İstanbul'dan Denizli'ye göndermesi çok gereksiz bir durum.

Adem 22 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Adem S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön