01 Nisan 2013 #1718178

Hepsiburada Ürün Kusurlu İade İçin Onay Yollanmıyor!

Almış olduğum yazı tahtasının her yeri vuruk içinde ve kusurlu çıktı. Sistemden 3 kere iade formu doldurdum ve kendi sayfamda bu formları görebiliyorum. Müşteri temsilcisi de görüyor ancak ana merkez sistemimiz de formunuz gözükmemektedir diye mailler atıyor ve sorun çözülemiyor. 24 saat içinde gelmesi gereken mail 6 gündür ulaşmadı ve kısır döngüye girdi sorun çözülmüyor.

Okay 28 Okunma

Cevaplar

  • Okay03 Nisan 2013

    Dün de bugün de en kısa zamanda halledeceğiz dediler. 25 Marttan bu yana onay bekliyorum. Onsay gelme süresi Ortalama 24 saat diyorlar. Herhalde benden sonra bu değerler değişmiştir. Sorun hala devam ediyor. Müşteri temsilcilerinin hiçbir yetkisi yok, santral memuru gibi sadece konuyu merkeze aktarıyorlar. Merkez ile görüşme ve problemi sonuçlandırma imkanı gözükmüyor. Biraz daha bekleyip, konuyu şirket avukatına devretmeyi düşünüyorum.

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Okay Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön