26 Nisan 2013
#1765535

Hepsiburada Ürün Kırık Şekilde Geldi!

Termikel Black Magic Plus 3'lü Ankastre Set siparişi verdim ve daha uygun siteler olduğu halde evlilik durumum sebebiyle acelem olduğu için güvenli ve hızlı gönderi için hepsiburadayı tercih ettim. Ancak umduğum gibi olmadı. Davlumbaz cam olduğundan kargo firması tarafından getirilirken kırılmış.


Ürünün tekrar teslimatını istedim ki bir an evvel servisin gelip kurması lazım ama resmen rezil olduk. Bu gibi durumları sıkça yaşandığını düşününce problem çok normal ama müşteri memnuniyeti açısından çözüm üretemeyen ve bilgilendirme yapmayan hepsiburada çalışanlarına güvenimi kaybettim ve sanırım bu son alışverişim oldu.

Suat Suat 90 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Suat13 Mayıs 2013

  Tam 1 AY oldu hala teslimatı yapmadılar... Kırık gelen ürünü geri gönderdim. 15gün önce kırık ürün elimizde dediler, 15 gün sonra da, 25 gün önce kırık şekilde teslimatı yapılmış ürünün kargo bilgisini gönderdiler. Sanırım Kırık gönderdik ve ürüne el koyduk, size de gönderim yapamıyoruz diyorsunuz? Hukuki olarak ne yapabilirim? Her türlü öneriye açığım...

 • Suat06 Mayıs 2013

  Yaklaşık 20 Gündür kırık gelen ürünle ilgili problemimi çözemediler. Hiçbir şekilde doğru bilgi de vermiyorlar. Aslına bakarsanız dolandırıldığımı düşünüyorum. Gönderdiğim tüm mesajlara 2-3 gün sonra otomatik mesajlarla, en kısa sürede size döneceğiz mesajı gönderen hepsiburada sisteminin oldukça oyalayıcı ve çözümden değil sorundan beslendiğini düşünüyorum. Bakın üç haftadır mesajlarıma verdikleri karşılıkları sizinle paylaşayım... Değerli Müşterimiz; Konu hakkında inceleme başlatılmıştır kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. ya da Sorun yaşadığınız ve geri gönderdiğiniz ürününüz tarafımıza ulaşmıştır.Gerekli incelemeler neticesinde tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Suat01 Mayıs 2013

  Son mesajınızda, geri gönderdiğimiz davlumbaz elinize ulaşmıştı ve inceleme neticesinde haber verecektiniz. Defalarca acalem olduğunu belirtmeme rağmen normal prosedürü mü uyguluyorsunuz? Ödemesini yaptığım ürünü alamıyorum ve tüm işlerimi aksattınız. O ürünle birlikte bir sürü eşya gönderilecek ve sadece sizden gelecek o saçma sapan cam davlumbazı bekliyorum. Pişmanlığımın tarifi yok ama yaptık bir kere hatayı. bu mesajı da çalışanlardan biri okuyacak ve otomatik bir cevap mesaj, arkasından da normal prosedüre devam mı diyeceksiniz? Bakın gönderemiyoruzsanız, ödeme iadesini yapın ben de gidip başka yerden tedarik edeyim. Ama kime neyi anlatıyorum değil mi?

 • Hepsiburada Temsilcisi26 Nisan 2013

  Sayın Suat Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

Ziyaretçi Yorumları