16 Kasım 2017
Yorum Yap
#9793422

Hepsiburada Ürün İadesinde Sorun Çıkarıldı!

02/11/2017 tarihinde Hepsiburada.com 'dan almış olduğum Korkmaz marka Kettle 06/11/2017 tarihinde elimize ulaşmış ve arızalı olduğu tespit edilmiştir. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığımda hesabıma bilgilendirme mesajı olarak bir kod geleceği ve o kod ile kargoya vermem gerektiği söylendi.


o günden sonra tam 10 gün boyunca her gün arayıp kargo için kod istediğimde en geç 1 saat ile 1 iş günü içerisinde kodun gönderileceği söylendi fakat malumunuz ne arayan var ne de mesaj atan.


Bugünden sonra gerekli hukuki işlemleri başlatacağım sakın bu siteden alışveriş de yapmayın çünkü müşteri hizmetlerindeki tüm arkadaşlar papağan misali birbirlerini tekrarlıyorlar hiçbiri de bu kadar mağdur olan bir müşterinin sorununu çözmek için ekstra bir çaba sarf etmedi.

Murat 187 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi20 Kasım 2017

    Sayın Murat D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IJN-437-78284 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler