15 Mart 2013 #1687779

Hepsiburada Ürün İadesi Almıyor!

İnfrared ısıtıcı ve ayaklık siparişi verilen firmadan gelen ürünlerde uyum sıkıntısı yaşadım. Haliyle memnun kalmadığım ürünü aksesuarları ve orijinal ambalajıyla iade ettim. Firma geri dönen ürünü servise kontrol ettirdiğini ve servis raporu olmadan iade almayacağını söylüyor.


Ben ürünün arızasından ya da eksiğinden şikayetçi değilim ki servis kararı gerekiyor. E-ticaret üzerinden alınmış üründe hasarsız ve tam aksesuarlı, orijinal ambalajında geri gönderilmesi kaydıyla tüketici cayma ve ürünü iade etme hakkına sahiptir. Hepsiburada'nın bu konuda işi yokuşa sürmesini kınıyorum. İade edilen ürünün kabulünü ve ücretini istiyorum.

Zafer 29 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Zafer N, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Zafer18 Mart 2013

    Hepsiburada' nın çözüm odaklı değil sorun üretme odaklı bir anlayışla çalıştığı ortada. Probleme yaklaşımı keyfi ve özensizce. Buna kesinlikle inanmıyorum. Bunları aynı firma ile daha önce de yaşadım ama ders almadığım için kabahat bende.

  • Hepsiburada Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Zafer N, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön