10 Mayıs 2013 #1790421

Hepsiburada.com Ürün İadesi Alınmıyor Hala!

Hepsiburada.com Ben size ürünü iade ettim dedikçe siz bana yardımcı olmak yerine ürünü gönderin servise yollayalım diye cevap veriyorsunuz. Ben mi kendimi anlatamıyorum yoksa siz mi baştan salıyorsunuz insanları ben aldığım ürünü iade ettim siz tamir edip yolladınız.


Ürünü iade alın iade anladınız mı beni ben yasal olan 7 iş günüde iade talebinde bulundum bunu kabul edip Ürünün iadesini alın nasıl bir hizmettir bu anlamış değilim günlerdir bunun ile uğraşıyorum tekrar söylüyorum ürününüzü geri alın ve bana para iadesini yapın ben göndermiş olduğunuz ürünü kargodan almadım müşteri hizmetlerine danışarak onların yönlendirmesi ile kargo şirketinin geri gönderimine onay verin ve ürününüzü alın.

Mert 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Mert Ali O, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön