03 Nisan 2013 #1723118

Hepsiburada Ürün İade İşlemim Hala Yapılmadı!

Sn:Yetkili;
Hepsiburada. com'dan aldığım mal tedarikçi firmadan bana geldi, beğenmedim ve tedarikçi firma ile bazı sorunlar yaşadık, ve ben hepsi burada ile uzun bir uğraş sonucu, bana malı gelen kargo ile geri göndermemi söylediler. Ben malı 13. 03. 2013 tarihinde kargo ile geri gönderdim ve bildirdim o günden buyana halen benim işim çözülmedi ve ben hepsiburada'ya defalarca mail attım.


Müşteri hizmetlerini aradım bana verdikleri cevap tedarikçi firmadan iade işleminiz bekleniyor diyor, 20 gündür bu iade işlemi nasıl yapılmıyor anlamadım, burada benim muhatabım hepsiburada'mı? Yoksa tedarikçi firmamı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Zekai 58 Okunma

Cevaplar

  • Zekai22 Nisan 2013

    BENİ ÇOK ÜZDÜNÜZ,BENİM ŞİMDİYE KADAR HEPSİ BURADAYA OLAN GÜVENİMİ ALT ÜST ETTİNİZ,İLLAKİ BU İŞE BAŞKA BİRİLERİNİNMİ KARIŞMASI GEREKİYORDU,BU KADAR SÜREÇ İÇİNDE OKADAR BENİ BİR YETKİLİ ARASIN DEDİĞİM HALDE O KADAR MESAJ YAZDIĞIM HALDE BENİ BİR KİŞİ ARAYIPTA SİZİN DERDİNİZ NEDİR DİYE SORAN OLMADIĞI BANA ÇOK KOYDU BUNU BİLMENİZİ İSTERİM.AYRICA SAYENİZDE ŞİKAYET VARA DA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  • Hepsiburada Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Zekai T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Zekai T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön