26 Ekim 2016 #6784669

Hepsiburada Ürün İade Alınmadı

175 TL'ye bu siteden aldığım powerline adaptörü memnun kalmayıp iade etmek istediğimde, ürün kutusu bahane edilerek iadem kabul edilmeyip ürün tarafıma geri gönderilmiştir. Bir de sitelerine kolay iade yazmışlar.

Mehmet 118 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Ekim 2016

    Ürünün deforme olduğunu yazmışsınız, gidip tekrar inceledim bir çizik bile göremedim. Ürün bozuk değil, çalışıyor. Ben ürünü sadece Tivibu için almıştım, odadan odaya kablo çekmemek için ama maalesef randıman vermedi. Tivibu zaten sıkıntılı, bir de yayın sorunu bu cihazdan mı değil mi onun derdine düşüyordum. Ürünün kutusuna gelince; kutuda hiçbir yırtık yok. Bana gelen kutu ne ise, kutunun içindeki karton parçasına ve ethernet kablosunu sardığımız tel parçasına varıncaya kadar mevcut. Yalnız çihazın içinden çıktığı kilitli naylon parçasını çocuk yırtmıştı. Eğer mesele buysa söyleseydiniz parasını EFT ile gönderirdim ama onun haricinde cihaz, kutu ve diğer parçalar kesinlikle hiçbir zarar görmemiştir. Bundan sonra da online alışverişlerimde bu site en son seçeneğim olacaktır. Onda da ürünün elimde kalabileceğini göze alacaksam tabi.

  • Hepsiburada Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Mehmet Salih S. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RAV-786-22116 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön