06 Şubat 2014 #2279870

Hepsiburada.com Ürün Hala Kargoya Verilmedi

6 gün önce ''Hepsiburada.com'dan aldığım ürün hala sipariş hazırlanıyor aşamasında ve kargoya verilmedi! Bir an önce kargoya verilmesini talep ediyorum. Bu konuda acil dönüş bekliyorum!

Ebru 55 Okunma

Cevaplar

  • Ebru08 Şubat 2014

    8.gün ve hala bir gelişme yok... Günlük tutar gibi hergün yazacağım buraya!!! Hala tedarikçi firmadan ürün bekliyorlarmış, arkadaş ne ürünmüş!! Kral Ramses'in gizli hazinesini istedik sanki!!! Hepsiburada'dan ürün almadan 2 kere düşünün, iki kuruş fazla para verin paranızla rezil olmayın!!!

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Ebru G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SVI-941-68292 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Ebru07 Şubat 2014

    Evet 7. gün oldu, araya hafta sonu da girecek.. En iyi ihtimal 10.günde gönderecekler ki, hiç sanmıyorum... Sanki yurt dışından ürün satın alıyoruz.. 10 gün önce Çin'den aldığım ürün bile elime ulaşmışken,Hepsiburada'yı tebrik ediyorum!!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön