11 Eylül 2013 #2006162

Hepsiburada Ürün Hakkındaki Olumsuz Yorumları Yayınlamıyor!

Hepsiburada.com'dan aldığım bir çok üründe yaptığım bir çok alışverişte problem ve gecikme yaşadım ancak aldığım ürünlerin yorum kısımlarına, tüketicileri bilgilendirmek için ve olumsuzlukları anlatmak için yorumlar yazıyorum ancak hiçbiri yayınlanmıyor. İşin aslı yazılan tüm yorumların gerçek kişilere ait olduğuna inanmıyorum.

Hulusi 63 Okunma

Cevaplar

  • Hulusi12 Eylül 2013

    bu siteden asla adam olmaz..

  • Hulusi11 Eylül 2013

    ben bu siteden yıllardır alışveriş yapan bir müşteriyim ama bu sitenin müşterilerine gösterdikleri ilgi alaka ortadadır.benim hiç bir yorumum olumlu veya olumsuz hiç bir zaman yayınlanmamıştır.demekki şahsıma karşı bir ön yargı ve engelleme mevcut.ne ürünleri zamanında teslim ediyorsunuz nede müşterilere gereken ilgi ve alakanız var.

  • Hepsiburada Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Hukusi T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön