07 Eylül 2013 #1998310

Hepsiburada Ürün Göndermiyor Ürün İptalinde Para İadesi Yapmıyor!

07.07.2013 tarihinde sipariş ettiğim ahşap katlanır yemek takımı 1 ay sonra kargo ile bana geldi. Ancak ürün hasarlı olduğundan teslim almadım. Gelen kargo firması ürünü geri gönderdi. 2 hafta öncesine kadar yenisi gelecek diye bekledim ve siparişimin iptal edilerek para iadesi yapılmasını müşteri temsilcisine ileterek kayıt açtırdım.


Sipariş vereli tam 2 ay oldu. Bu süre zarfında hem teslimat hem de ücret iadesi aşamasında defalarca aradım kayıt açtırdım. Her seferinde otomatik mail ile sorununuz en kısa sürede incelenip çözüme kavuşturulacak ifadesi ile cevap yazıldı.


En az 10 kayıt açtırdım birisine dahi cevap verilmedi. Bir kere bile beni aramadılar. Bir daha asla Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım.

Orhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Orhan K. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Orhan K. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön