09 Eylül 2013 #2002000

Hepsiburada Ürün Gönderilmedin Yapılan İptal Talebi Dikkate Alınmadı!

Hepsiburada.com dan 05 eylül günü annemlere saat 10:40 da alf 1400 watt ısıtıcı aldım. Annemin şu an ihtiyaç yok demesi üzerine aynı gün saat 16:00 sularında ürün daha tedarik aşamasında iken iptal talebi yaptım. İptal talebim varken 07 eylül günü oldu bittiye getirip ürünü kargoyla göndermişler.


Evde olmamamız üzerine beni arayan kargo elamanına biz o siparişi iptal etmiştik demem üzerine iade edeyim o zaman demiştir. Hepsiburada.com'dan 08 eylül de bana iptal talebiniz mümkün olamamaktadır diye mesaj gelmiş, bu mudur müşteri memnuniyeti? Ben ürün daha kargolanmadan iptal ettim, sizi mağdur etmedim. Defalarca iletişim mesajı yazdım kaile alan yok. Kredi kartımdan çekildi ortada üründe yok!

Savaş 64 Okunma

Cevaplar

 • Savaş'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2013

  Hepsiburada.com yukarıda belirttiği gibi talebim doğrultusunda işlem yapmıştır.Kendilerine ve şikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • Hepsiburada Temsilcisi30 Eylül 2013

  Sayın Savaş G. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Savaş11 Eylül 2013

  Şu ana kadar arayan soran yok, yaptıkları tek şey ısıtıcıyı göndermek oldu.iade sürecini başlattım, hepsiburada tedarikçiye göndereciksiniz diyor, tedarikçi hepsiburadaya diyor.bana bir kargo kodu verildi kargo şirketine gidiyorum kodu kabul etmiyor diyor.elimde daha kutusunu açmadığım ürünle ortada kaldım.müşteri memnuniyeti demek bu değildir.

 • Hepsiburada Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Savaş G. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön