28 Kasım 2017
#9833629

Hepsiburada Ürün Geçen 5 Gün İçerisinde Kargoya Verilmedi

99412515 numaralı siparişim ürün alındığı esnada açıklamada en geç ertesi gün kargoya verilecek yazıyordu fakat aradan geçen 5 gün içerisinde kargoya verilmediği gibi hiçbir şekilde muhatap da bulamıyorum. Ne telefonlara cevap veriliyor ne de mesajlara. Paramızı iade edin kardeşim oh ne güzel alın milletin parasını daha uğraşalım cebelleşelim geri almak için ne biçim firmasınız.

Fikret Fikret 212 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fikret01 Aralık 2017

    Hep aynı laf salataları mesajlarımıza cevap vermiyorsunuz bir de hiç sıkılmadan, yüzünüz kızarmadan buraya cevap yazıyorsunuz ürünü sipariş verirken en geç 1 gün içinde kargo dediniz göndermeyince nedenini sorduk bu sefer mesajla 3 iş günü içinde gönderilecek dediniz o zamanda göndermediniz ürün sipariş verileli, ödeme yapılalı 10 gün oldu daha ne zaman gönderileceği belli değil parayı iade edin diyorum, iade de yapmıyorsunuz peki bunun gasptan farkı ne?

  • Hepsiburada Temsilcisi01 Aralık 2017

    Sayın Fikret Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TSJ-316-21297 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları